21/05/2008

Zeg 1000 maal "wij zijn de beste..." op den duur ga je hetzelf nog geloven !

Hoe lelijk of afzichtelijk je ook bent, zet u voor de spiegel en zeg luidop "ik ben de knaptste van heel het land". He wel, na 1000 keren ben je zo gebrainwasht dat je hetzelf gaat geloven.

EN als je het van uw eigen zegt, dan zal zo wel zijn zeker ....

In 2006 verscheen een artikel van WWW.ITENERA.BE waarin de gemeente WILLEBROEK tot de 10 MINST EFFICIÊNTSTE gemeenten van vlaanderen behoort !

Op 21/05/2008 verscheen in KNACK (www.knack.be) de ranking van de Vlaamsegemeenten door UCL opgesteld (zie onderstaande tabel):

Willebroek staat op de 279 ste plaats van de 307 Vlaamse gemeenten !  DAT IS BIJ DE 29 LAATSTEN !!!

Maar wat wil je van een gemeentebestuur dat zijn deelgemeenten euthaniseert, onderdrukt, uitbuit (hoogste gemeentebelastingen binnen Vlaanderen) of gewoonweg van de kaart tracht te vegen door alle groen- en landbouwgronden te verpatsen aan industriële opslag- en logistieke bedrijven. Bedrijven zoals APPAREC, nog verder laat uitbreiden om hier de helft van Vlaanderens huishoudapparaten te ontmantelen. EN HET DAN NOG VERTIKT om dringend een valabele uitweg aan te leggen om al deze rammelende containers en vrachtwagens naar deze sites, uit het dorpscentrum te weren en zichzelf dan nog bewimpelt als "modern beleid, dynamisch enz." en er prat op gaat dat er 300 personeelsleden op de payroll staan !  (zie advertentie hieronder uit Publinieuws dd 21/5/2008) 

Dit dynamisme hebben we gemerkt, en bemerken we nog, hoe men de omleidingen organiseert tijdens de werken van Aquafin in Tisselt, de zoveelste heraanleg van de Mechelsesteenweg in Blaasveld..... hoe men politietoezicht houdt op vrachtvervoer in de deelgemeenten. 

ALS MEN DE LAT VOOR DE LOKALE POLITIEKERS EENS EVEN HOOG ZOU LEGGEN ALS VOOR HET PERSONEEL DAT MEN WIL AANWERVEN ......

23000

 

Halle27026726756275
Wetteren26325827350276
Zwijndrecht23619629773277
Blankenberge30620611219278
Willebroek256249270154279
Ninove255269253222280
Eeklo28925927215281
Sint-Niklaas28225428534282
Lebbeke162252291245283
Hamme254287259197284
Kortrijk28824627841285
Boom2862503001286
Geraardsbergen271299236179287
Zele250280269226288
Wervik262296248229289
Dendermonde27428328981290
Aalst27828229543291
De Panne30327915760292
Niel243291294144293
Hemiksem234295299218294
Vilvoorde28428430192295
Oostende3052372909296
Spiere-Helkijn300298177290297
Tienen291277298132298
Menen29230029693299
Machelen269285305192300
Mechelen29629430429301
Zelzate29530130648302
Gent30229030310303
Drogenbos29930230262304
Mesen298307174295305
Antwerpen30729330716306
Ronse304306275255307

The comments are closed.