21/05/2008

Zeg 1000 maal "wij zijn de beste..." op den duur ga je hetzelf nog geloven !

Hoe lelijk of afzichtelijk je ook bent, zet u voor de spiegel en zeg luidop "ik ben de knaptste van heel het land". He wel, na 1000 keren ben je zo gebrainwasht dat je hetzelf gaat geloven.

EN als je het van uw eigen zegt, dan zal zo wel zijn zeker ....

In 2006 verscheen een artikel van WWW.ITENERA.BE waarin de gemeente WILLEBROEK tot de 10 MINST EFFICIÊNTSTE gemeenten van vlaanderen behoort !

Op 21/05/2008 verscheen in KNACK (www.knack.be) de ranking van de Vlaamsegemeenten door UCL opgesteld (zie onderstaande tabel):

Willebroek staat op de 279 ste plaats van de 307 Vlaamse gemeenten !  DAT IS BIJ DE 29 LAATSTEN !!!

Maar wat wil je van een gemeentebestuur dat zijn deelgemeenten euthaniseert, onderdrukt, uitbuit (hoogste gemeentebelastingen binnen Vlaanderen) of gewoonweg van de kaart tracht te vegen door alle groen- en landbouwgronden te verpatsen aan industriële opslag- en logistieke bedrijven. Bedrijven zoals APPAREC, nog verder laat uitbreiden om hier de helft van Vlaanderens huishoudapparaten te ontmantelen. EN HET DAN NOG VERTIKT om dringend een valabele uitweg aan te leggen om al deze rammelende containers en vrachtwagens naar deze sites, uit het dorpscentrum te weren en zichzelf dan nog bewimpelt als "modern beleid, dynamisch enz." en er prat op gaat dat er 300 personeelsleden op de payroll staan !  (zie advertentie hieronder uit Publinieuws dd 21/5/2008) 

Dit dynamisme hebben we gemerkt, en bemerken we nog, hoe men de omleidingen organiseert tijdens de werken van Aquafin in Tisselt, de zoveelste heraanleg van de Mechelsesteenweg in Blaasveld..... hoe men politietoezicht houdt op vrachtvervoer in de deelgemeenten. 

ALS MEN DE LAT VOOR DE LOKALE POLITIEKERS EENS EVEN HOOG ZOU LEGGEN ALS VOOR HET PERSONEEL DAT MEN WIL AANWERVEN ......

23000

 

Halle27026726756275
Wetteren26325827350276
Zwijndrecht23619629773277
Blankenberge30620611219278
Willebroek256249270154279
Ninove255269253222280
Eeklo28925927215281
Sint-Niklaas28225428534282
Lebbeke162252291245283
Hamme254287259197284
Kortrijk28824627841285
Boom2862503001286
Geraardsbergen271299236179287
Zele250280269226288
Wervik262296248229289
Dendermonde27428328981290
Aalst27828229543291
De Panne30327915760292
Niel243291294144293
Hemiksem234295299218294
Vilvoorde28428430192295
Oostende3052372909296
Spiere-Helkijn300298177290297
Tienen291277298132298
Menen29230029693299
Machelen269285305192300
Mechelen29629430429301
Zelzate29530130648302
Gent30229030310303
Drogenbos29930230262304
Mesen298307174295305
Antwerpen30729330716306
Ronse304306275255307

14/05/2008

Omleiding Tisselt - Heaven of peace"

 

Ik ben er mij van bewust dat kritiek leveren via deze website geen oplossing zal brengen.

Waarschijnlijk integendeel: de politieke  verantwoordelijken voor deze absurde, bizarre en onverantwoorde toestand binnen het Willebroeks beleid, schijnen er nog meer plezier aan te beleven omdat er "geburen" of "inwoners" zijn die elke dag deze miserie moeten ondergaan terwijl zijzelf in het rustigste gedeelte van de gemeente wonen en zich niet eens bewust zijn van deze schandalige overlast in de deelgemeenten.

Reeds in 1996 had men een onsluiting moeten voorzien voor de J. De Blockstraat en in 2001 voor de Kersdonk! Terwijl er in de vorige gemeenteraden honderden miljoenen oude Belgische franken verkwanselt werden, had men er beter aan gedaan om de wegeninfrastructuur degelijk aan te passen. Zoals trouwens in al onze buurtgemeenten.

Maar ja, daar hadden ze dan ook geen verbandingsoven, of met tribunes omringd voetbalveld, of een zwembad dat moest afgebroken worden, of een kliniek die failliet ging of borgstellingen voor sportinfrastructuren of even groot aantal asielzoekers en ocmw-klanten.

In Willebroek Centrum, waar trouwens OVERAL 30/h is ingevoerd, daar kan men dan nog nieuwe asfalt aanbrengen en plannen maken voor een luxe boulevard.

Rood zorgt voor zijn rode kiezers, terwijl zogenaamde vernieuwers, politieke overlopers worden, die blijkbaar  ook alleen maar in hun eigen postjes geïnteresseerd zijn.

Neem nu Blaasveld: alle klinkerbestrating wordt opgeruimd en vervangen door asfalt en verder wordt deze deelgemeente verkeersluw gemaakt.

Neem nu Tisselt: Nog steeds geen enkel onderzoek of voorstel om een degelijke ontsluitingsweg voor de J. De Blockstraat of de Kersdonk. Nog steeds geen politiecontroles op het onverantwoord rijgedrag van crapuleuze vrachtwagenbestuurders. Gevolg : per dag meer dan 1300 40 tonners dwars door het dorpcentrum.

Terwijl er omleiding is voorzien voor alle vrachtverkeer voor Apparec, Indaver, Hoebeek, via de Baeckelmansstraat naar het centrum van het dorp, in afwachting van de werken van Aquafin, komen deze vrachtwagens met RAMMELENDE EN DAVERENDE CONTAINERS OVER DE STUK GEREDEN EN VERZAKTE BETONPLATEN door het centrum van Tisselt gedaverd. Rode lichten tellen niet, snelheid is bijzaak...

Weten jullie wel dat de HELFT van Vlaanderens afvalpapier en afgedankte huishoudapparaten door het centrum van Tisselt passeert ? Hier moet je nogal een brein voor hebben om dat toe te laten. En 'zoiets' moet dan een gemeente besturen! en dat durft zich nog 'verkozenen van het volk' te noemen. 

Ondanks deze afsluiting komen er nog steeds vrachtwagens door die van de A12 naar de Kersdonk rijden !

PLAATS BORDEN MET MAX. 30/H en doe controles. Als dat noodzakelijk is in de Van Landeghemstraat, dan is het extreem dringend in de Baeckelmansstraat. Of hebben jullie daar geen kiezers ? Of kiezers die je liever in de deelgemeente "Heaven of peace" gelogeerd ziet ?

Een vrachtwagenchauffeur van een bedrijf in de J. Blockstraat, heeft persoonlijk de "omleggingsbarelen" aan de J. De Blockstraat opzij geschoven terwijl hij tegen 'bepaalde' aanwezigen zei "zoalank ek aan Apparec nog deur kan kunne ze me kl... kussen..." Of die toehoorders deze woorden wel verstonden blijft een open vraag....

P. M.

06/05/2008

Willebroek, trek u op aan Puurs !

N16

Zie hierboven: Ok. de N16 in Puurs, ter hoogte van Breendonk is een drukke autobaan. Maar er zijn dan ook nooit geziene maatregelen getroffen om ongevallen te voorkomen. MAAR er is politiecontrole ! Wat gebeurt er nu in Willebroek, of beter gezegd tijdens de werken in Tisselt, oa. in de Baeckelmansstraat en J. De Blockstraat ? In een dorpstraat waar fietsers en voetgangers op de rijbaan gedwongen worden wegens de electriciteitswerken edg. GEEN ENKEL TOEZICHT, GEEN POLITIECONTROLE, GEEN SNELHEIDSCONTROLE.

Juist, zoals altijd in Willebroek, hier gebeurt NIETS. 3 barelen met het bord 'verboden voor alle verkeer', borden met snelheidsbeperking tot 30/h. voor occasionele vrachtwagens, verboden voor vrachtvervoer meer dan 3,5 ton zijn in veelvoud geplaats. MAAR....

Barelen worden gewoon opzij geschoven en genegeerd. Tot 21 zware vrachtwagens per dag met bestemming DHL en SCHENKER, blijven elk verbod negeren, laat staan de snelheid respecteren. Vandaag voor de zoveelste keer een vrachtwagen van TRANSWEST en vele anderen. Daarbij , omdat er geen degelijke ontsluiting voorzien is, voor de zoveelste keer, weer de enorm daverende en rammelende containers van  Aparec en Indaver op de verzakte en stukgereden beton. En aan welke snelheid !

Waarom kan de fameuze schepen van verkeer, zoals zijn collega in Puurs en Kapelle op den Bos, reeds eerder deden op de N16 en in de Bormstraat, hier niet eisen dat er politiecontroles gebeuren ? Hetzij enkele uren per dag, en enkele snelheidscontroles ter hoogte van de lichten J. De Blockstraat ? "we gingen toch e'n joarke gerust zaan...' ? Afschaffen dat postje en bespaar België een onnodig loon van 19335,69 euro netto. Verloren gegooid geld !

Aan alle inwoners van Tisselt, zijn jullie boeren of onnozelaars ? Neem de telefoon en maak aub uw beklag : 03 860 03 11 dienst verkeer. vóór dat men uzelf of uw kinderen naar het lijkenhuisje voert.