04/12/2008

Provinciegouverneur op bezoek....

We lezen in een lokaal nieuwsbladje dat de HELE GEMEENTERAAD enorm opgezet was met het bezoek van de nieuwe provinciegouverneur. EN dat men zelfs gesproken heeft over een ONTSLUITING van de KERSDONK !

Zielig, ER KOMT, (de goedkeuring is reeds verleend door deze fantastische gemeenteraad, inclusief de 'overlopers van WA naar NVA) EEN DERDE LOGISTIEKBEDRIJF BIJ op de Kersdonk. Dit betekent dat er per dag nog eens een 300 tal zware vrachtwagens extra + bijhorend personenwagens door het dorpscentrum van Tisselt zullen daveren. Alhoewel gemeentelijke personeelsleden  het houden bij 'omgeving Tisselt brug' is geen centrum.....'

Heeft dat gemeentebestuur dat zich zogezegd zorgen maakt over de veiligheid  van zijn inwoners, ook aan gouverneur Berckx uitleg verschaft dat ze NIETS doen   tijdens de saneringswerken in de Baeckelmansstraat en de J. De Blockstraat, om het doorgaand vracht- en sluipverkeer te weren of te verhinderen. Dat ze GEEN vernauwingen willen aanbrengen, geen hoogtebegrenzers voor vrachtwagens geen verkeersplateau's, geen rondpunt aan de oude spoorbaan om 'cowboys' van vrachtwagens terug te sturen naar de A12 ? Hebben ze er ook op gewezen dat tijdens deze werken er nog steeds 'fanatieke coboys' met hun vrachtwagens door de opengebroken straat ploeteren en dat de politie in Tisselt 'onzichtbaar' is gemaakt door een toverformule? Heeft Gouverneur Berckx voorheen al eens geen enquete ontvangen van verontrustte inwoners uit de Breendonkstraat en J. De Blockstraat ?

Allemaal den bak in....

 

 

M.A. as temporary replacing Els abroad

 

01/08/2008

Veel beloven en weinig geven doet de zotten in vreugde leven. (spa spreekwoord)

Luisteren blijft de boodschap

Een gemeentelijke website, een heus eigen informatief programma op de regionale TV-zender, een veelbesproken mobiliteitsenquête, elektronische informatiepanelen… er is veel gebeurd in Willebroek op het vlak van communicatie.

Nu is communiceren tweerichtingsverkeer. Niet enkel informeren, maar ook geïnformeerd worden. Om dat tweerichtingsverkeer als lokale overheid waar te maken, moet je kunnen luisteren. Naar wat er leeft, en wat er schort. De initiatieven die we de komende legislatuur wensen te nemen, staan in dat teken. Ze zijn het resultaat van wat we van u opgevangen hebben – en effenen de weg voor wat we nog van u wensen te vernemen, natuurlijk.

 

Een ander woord voor bereikbaarheid   is ‘ontsluiting’.  Wel,   ontsluiten zullen   we.  We  denken  in  de  eerste plaats aan Willebroek-Noord. *(zou je daar nu geen kractterm tegenover zetten ? In plaats van in de eerste plaats  te zorgen dat er geen nieuwe overlast bijkomt in nog ongerept gebied en daar een hele dorpgemeenschap mee opscheept !)  Daar   vragen de  opnieuw  in gebruik       genomen bedrijfsterreinen   om   een       betere ontsluiting.   * (Tisselt is bijzaak, daar wonen toch geen kiezers van ons, hoofdzaak is dat die daar belastingen betalen. Tisselt 'd'as' voor binnen 20 jaar misschien)

Ook de bereikbaarheid van Kersdonk  blijft  een prioriteit. We willen de gewone  straten hier maximaal en blijvend   ontlasten   van   het   zware         verkeer. De  Tisseltenaren    zullen         het graag lezen…

* (zelfs tijdens de werken in de Baeckelmansstraat zorgen wij ervoor dat er nog altijd zo’n 400 zware vrachtwagens door UW dorpsstraat rammelen naar Apparec en Indaver, Tisseltenaren, je moet toch weten dat wij als SPA van Willebroek, verantwoordelijk zijn voor heel België wat oud papier en afgedankte huishoudtoestellen betreft. Dat jullie daardoor om 6 h 's morgen uit jullie bed daveren..., tja "ochtendstond heeft goud in de mond" )                  

Een directe ontsluiting van  de A12  is een noodzaak. We dringen  daar  voor  aan bij de Vlaamse Overheid.   *(dag Jan, wij hebben hiervan geen last, en daarbij "eerst oomke en dan zijn kinderen" Het centrum van Willebroek dat we jarenlang hebben laten verloederen, gaat voor op die kankeraars uit de deelgemeenten) 

 

 

“Wij zen de mannen die de gaas doen brannen........”

 DAT waren onze woorden in 2004 !!!! 

Vandaag 2008 (bijna 2009 ) 

 Hewel Tisseltenaren, wat heb je er al van gezien ?    

Jamaar de gemeentelijke belastingen die hebben we toch al verhoogd, en dan nog altijd maar kankeren dat we nog niets gedaan hebben.

Tekst uit verkiezingscampagne Spa Willebroek (zie hun website en vergelijk hun artikels met de realiteit, jongens toch, wat kun je van deze personen nog geloven.....  )   * Blauwe tekst is replicerende commentaar.

-       

 

 

 

21/05/2008

Zeg 1000 maal "wij zijn de beste..." op den duur ga je hetzelf nog geloven !

Hoe lelijk of afzichtelijk je ook bent, zet u voor de spiegel en zeg luidop "ik ben de knaptste van heel het land". He wel, na 1000 keren ben je zo gebrainwasht dat je hetzelf gaat geloven.

EN als je het van uw eigen zegt, dan zal zo wel zijn zeker ....

In 2006 verscheen een artikel van WWW.ITENERA.BE waarin de gemeente WILLEBROEK tot de 10 MINST EFFICIÊNTSTE gemeenten van vlaanderen behoort !

Op 21/05/2008 verscheen in KNACK (www.knack.be) de ranking van de Vlaamsegemeenten door UCL opgesteld (zie onderstaande tabel):

Willebroek staat op de 279 ste plaats van de 307 Vlaamse gemeenten !  DAT IS BIJ DE 29 LAATSTEN !!!

Maar wat wil je van een gemeentebestuur dat zijn deelgemeenten euthaniseert, onderdrukt, uitbuit (hoogste gemeentebelastingen binnen Vlaanderen) of gewoonweg van de kaart tracht te vegen door alle groen- en landbouwgronden te verpatsen aan industriële opslag- en logistieke bedrijven. Bedrijven zoals APPAREC, nog verder laat uitbreiden om hier de helft van Vlaanderens huishoudapparaten te ontmantelen. EN HET DAN NOG VERTIKT om dringend een valabele uitweg aan te leggen om al deze rammelende containers en vrachtwagens naar deze sites, uit het dorpscentrum te weren en zichzelf dan nog bewimpelt als "modern beleid, dynamisch enz." en er prat op gaat dat er 300 personeelsleden op de payroll staan !  (zie advertentie hieronder uit Publinieuws dd 21/5/2008) 

Dit dynamisme hebben we gemerkt, en bemerken we nog, hoe men de omleidingen organiseert tijdens de werken van Aquafin in Tisselt, de zoveelste heraanleg van de Mechelsesteenweg in Blaasveld..... hoe men politietoezicht houdt op vrachtvervoer in de deelgemeenten. 

ALS MEN DE LAT VOOR DE LOKALE POLITIEKERS EENS EVEN HOOG ZOU LEGGEN ALS VOOR HET PERSONEEL DAT MEN WIL AANWERVEN ......

23000

 

Halle27026726756275
Wetteren26325827350276
Zwijndrecht23619629773277
Blankenberge30620611219278
Willebroek256249270154279
Ninove255269253222280
Eeklo28925927215281
Sint-Niklaas28225428534282
Lebbeke162252291245283
Hamme254287259197284
Kortrijk28824627841285
Boom2862503001286
Geraardsbergen271299236179287
Zele250280269226288
Wervik262296248229289
Dendermonde27428328981290
Aalst27828229543291
De Panne30327915760292
Niel243291294144293
Hemiksem234295299218294
Vilvoorde28428430192295
Oostende3052372909296
Spiere-Helkijn300298177290297
Tienen291277298132298
Menen29230029693299
Machelen269285305192300
Mechelen29629430429301
Zelzate29530130648302
Gent30229030310303
Drogenbos29930230262304
Mesen298307174295305
Antwerpen30729330716306
Ronse304306275255307

14/05/2008

Omleiding Tisselt - Heaven of peace"

 

Ik ben er mij van bewust dat kritiek leveren via deze website geen oplossing zal brengen.

Waarschijnlijk integendeel: de politieke  verantwoordelijken voor deze absurde, bizarre en onverantwoorde toestand binnen het Willebroeks beleid, schijnen er nog meer plezier aan te beleven omdat er "geburen" of "inwoners" zijn die elke dag deze miserie moeten ondergaan terwijl zijzelf in het rustigste gedeelte van de gemeente wonen en zich niet eens bewust zijn van deze schandalige overlast in de deelgemeenten.

Reeds in 1996 had men een onsluiting moeten voorzien voor de J. De Blockstraat en in 2001 voor de Kersdonk! Terwijl er in de vorige gemeenteraden honderden miljoenen oude Belgische franken verkwanselt werden, had men er beter aan gedaan om de wegeninfrastructuur degelijk aan te passen. Zoals trouwens in al onze buurtgemeenten.

Maar ja, daar hadden ze dan ook geen verbandingsoven, of met tribunes omringd voetbalveld, of een zwembad dat moest afgebroken worden, of een kliniek die failliet ging of borgstellingen voor sportinfrastructuren of even groot aantal asielzoekers en ocmw-klanten.

In Willebroek Centrum, waar trouwens OVERAL 30/h is ingevoerd, daar kan men dan nog nieuwe asfalt aanbrengen en plannen maken voor een luxe boulevard.

Rood zorgt voor zijn rode kiezers, terwijl zogenaamde vernieuwers, politieke overlopers worden, die blijkbaar  ook alleen maar in hun eigen postjes geïnteresseerd zijn.

Neem nu Blaasveld: alle klinkerbestrating wordt opgeruimd en vervangen door asfalt en verder wordt deze deelgemeente verkeersluw gemaakt.

Neem nu Tisselt: Nog steeds geen enkel onderzoek of voorstel om een degelijke ontsluitingsweg voor de J. De Blockstraat of de Kersdonk. Nog steeds geen politiecontroles op het onverantwoord rijgedrag van crapuleuze vrachtwagenbestuurders. Gevolg : per dag meer dan 1300 40 tonners dwars door het dorpcentrum.

Terwijl er omleiding is voorzien voor alle vrachtverkeer voor Apparec, Indaver, Hoebeek, via de Baeckelmansstraat naar het centrum van het dorp, in afwachting van de werken van Aquafin, komen deze vrachtwagens met RAMMELENDE EN DAVERENDE CONTAINERS OVER DE STUK GEREDEN EN VERZAKTE BETONPLATEN door het centrum van Tisselt gedaverd. Rode lichten tellen niet, snelheid is bijzaak...

Weten jullie wel dat de HELFT van Vlaanderens afvalpapier en afgedankte huishoudapparaten door het centrum van Tisselt passeert ? Hier moet je nogal een brein voor hebben om dat toe te laten. En 'zoiets' moet dan een gemeente besturen! en dat durft zich nog 'verkozenen van het volk' te noemen. 

Ondanks deze afsluiting komen er nog steeds vrachtwagens door die van de A12 naar de Kersdonk rijden !

PLAATS BORDEN MET MAX. 30/H en doe controles. Als dat noodzakelijk is in de Van Landeghemstraat, dan is het extreem dringend in de Baeckelmansstraat. Of hebben jullie daar geen kiezers ? Of kiezers die je liever in de deelgemeente "Heaven of peace" gelogeerd ziet ?

Een vrachtwagenchauffeur van een bedrijf in de J. Blockstraat, heeft persoonlijk de "omleggingsbarelen" aan de J. De Blockstraat opzij geschoven terwijl hij tegen 'bepaalde' aanwezigen zei "zoalank ek aan Apparec nog deur kan kunne ze me kl... kussen..." Of die toehoorders deze woorden wel verstonden blijft een open vraag....

P. M.