15/04/2009

Loontje komt om zijn boontje...

 

Als je als politieker al een rooie kop hebt, dan kan je niet meer rood worden als je leugens vertelt..............

   

En toch zijn er zelfs in Tisselt nog onnozelaars die een reclamepaneel voor deze rooie bende in hun tuin willen planten. Je moet maar kleur durven bekennen !

 Ze staan er weer met hun 'breed kikkersmoel' om u de hemel op aarde te beloven ! Wat hebben ze al gerealiseerd in Tisselt : NIKS, nog steeds meer dan 1000 zware vrachtwagens door het dorpscentrum. ELKE dag nog meer dan 50 vrachtwagens door Baeckelmansstraat naar site Kersdonk.  GEEN ONTSLUITING NAAR A12 of voor de J. De Blockstraat naar de N16. Kritiek op een ander, maar een ander kan het WEL in Breendonk !

 * * * * * * * * * * * 

Verkiezingscartoon in KNACK - 'Comical Ali praat' van een 'seut'

1° plaats op een kieslijst samen met iemand op de 8° plaats. Deze partij onderandere  zorgt ervoor dat er in Tisselt,  elke dag, meer dan 1000 vrachtwagens door het dorpscentrum daveren. Deze partij zorgt er voor dat er nog meer groene ruimten omgezet worden naar industrie en logistiek.   Deze partij is onbekwaam om een degelijke ontsluiting voor de bedrijven te realiseren. Deze partij zal het nu eens  komen uitleggen hoe het moet ! 'waaant wijijij hebbbeeeen eeeen duuuurfplannn'

 En voilà, hier nog zo een lamp van 25 watt die denkt dat ze licht geeft voor 100 watt ! De 400 nieuwe jobs in Tisselt ! Dag Jan ! , WEL meer dan 1000 30-tonners per dag door ons dorpscentrum. Geen ontsluitingswegen, geen aangepaste wegenstruktuur, NIETS, alleen politieke dikkenekkerij en OVERLAST voor de bewoners van Tisselt.

Meeste ongevallen met vrachtwagens niet op snelwegen.

Uit de cijfers blijkt dat vrachtwagens minder vaak betrokken zijn bij ongevallen, maar dat de gevolgen ervan erger zijn. De meeste dodelijke ongevallen met vrachtwagens gebeuren niet op snelwegen, meldt de VRT-radio.

Dus wel in dorpskernen, en daar zouden alle vrachtwagens moeten verboden worden !

En toch heeft het hoofdzakelijk socialistisch gemeentebestuur van Willebroek er voor gezorgd dat er meer dan 1000 van deze mastodonten per dag door het centrum van Tisselt daveren ! Zelfs door de vernieuwde en nog niet afgewerkte Baeckelmansstraat !  De gemeente Puurs voorziet in een laterale uitweg aan de A12. De SOCIALISTEN van Willebroek KUNNEN DAT NIET ! Professor Boudewijn Bouckaert van R.Universiteit Gent stelde reeds 'waarvoor staat deze partij nog'......'denken ze nog dat ze in de jaren 20 van vorige eeuw leven ?'

Snelheidscontroles GVA

"28/04 De politie hield tijdens het weekend een snelheidscontrole op de Westdijk (Waren daar ook vrachtwagens van Schenker en DHL bij ?). Er werden 46 bestuurders gecontroleerd. Negentien van hen werden geverbaliseerd omdat ze te snel reden. Van één bestuurder werd het rijbewijs onmiddellijk ingetrokken. … "

In de Baeckelmansstraat wordt nooit gecontroleerd, niet op snelheid, niet op vrachtwagens, niet op negeren van verbodstekens. In tegenstelling ! Hier worden witte stippelijnen op het wegdek aangebracht opdat het verkeer harder en sneller zou kunnen optrekken vanaf het kruispunt met de J. De Blockstraat richting Breendonk.

Welke onnozelaar noemt zich 'verkeersspecialist' om dergelijke idiote voorstellen te realiseren ? Weet je, dit is de ENIGE straat, waar witte lijnen worden aangebracht en waar ALLE kruisende straten GEEN witte makeringen hebben.

Door voertuigen toe te laten te stationeren in het straatbeeld  zou de snelheid EN het doorgaand verkeer sterk afnemen.

*******************************************

 Open VLD bekritiseert het jarenlange socialistisch bestuur van Willebroek, tijdens een vergadering in het ‘kasteeltje’ te Blaasveld en provoceert tot veranderingen.

Overigens terecht, want de socialisten van Willebroek hebben steeds geijverd om een ‘sociale hulpbehoevende bevolking’ binnen de gemeentelijke grenzen te halen. Naast sociale gevallen, een massa laag geschoolden, allochtonen en asielzoekers. Bezie maar wat een overdosis aan sociale woningen en voorzieningen  die in Willebroek werden gerealiseerd in vergelijking met naburige gemeenten , zoals overdreven sportinfrastructuren, sociale woonwijken en dergelijke. BROOD EN SPELEN ! Deze massa van de inwoners, die evenwel recht hebben op een mensvriendelijke en hulpbiedende levenswijze, daar geen kritiek over, maar deze mensen werden jarenlang naar hier gehaald omdat deze bevolkingsgroep 100 % socialistisch stemt, DUS met de bijbedoeling om het socialisme, lees, BEPAALDE GEMEENTELIJKE BESTUURSMANDATEN te kunnen behouden door bepaalde politiekers. MAAR deze bevolkingsgroep brengt ook geen welvaart maar veeleer armoede mee. En denk je dat deze politiekers echt om deze bevolkingsgroep geven ? Waarom worden alle hoge bestuursmandaten  dan door socialisten ingevuld ? Fortis=Verwilst 4 miljoen euro opstappremie, NMBS, Nationale Bank=Quaden , Zeehaven Oostende=Van de Lanotte, Belgacom enz. enz. In welke politieke partij kwamen de meeste schandalen voor : geldverbranden, Agusta helikopters, ABBV vakbond,  enz.

Dus voor DAT socialistisch bestuur hebben we bitter weinig erkenning.

Als men de overrompelende industriële vestigen beziet in Tisselt, inderdaad zeer grote loodsen OM TE LADEN EN TE LOSSEN met als gevolg een ongeoorloofd aantal transporten door vrachtwagens in het centrum van Tisselt die GEEN ENKELE TOEGEVOEGDE WAARDE aan de bevolking brengt,

INTEGENDEEL! Fijn stof, uitlaatgassen, milieuverloedering, verkeersagressie, verkeersproblemen en risico’s voor de lokale bewoners, afzichtelijk uitzichten op fabriekgevels in plaats van natuurbehoud. EN aangezien deze logistieke bedrijven praktisch geen werknemers hebben, want transport wordt volledig in onderaanneming uitgeleverd aan zelfstandige vrachtwagenbestuurders of bedrijven die hier niet gevestigd zijn, vallen hier bitter weinig belastingen te heffen. De logistieke bedrijven zelf resulteren ZOVEEL mogelijk op een financieel NUL resultaat (afschrijvingen op investeringen edg) en brengen dus zeker geen aarde aan de dijk van de gemeentekas! De Lasten, die zijn voor de lokale Willebroekenaar: DE HOOGSTE BELASTINGEN VAN HEEL VLAANDEREN door deze SOCIALISTEN !

Bezie uw aanslag biljet en bereken op de federale belastingen eens 5 % (Aartselaar, Duffel, Keerbergen) en vergelijk dat eens met (Willebroek) 8,50 %.  Voor een gemiddeld gezin betekent dit tot 1500 euro per jaar !!! dat u meer aan belastingen betaalt. Een “seut” uit Mechelen vindt dan nog dat de “sterkere schouders, iets meer moeten dragen”… Maar weet die zelfde “seut” dan niet ook dat sterkere schouders ook geen cadeaus hebben gekregen, dat deze mensen zichzelf met veel inzet moeten omhoog werken, terwijl een groot deel  loozers van socialisten liever scanderen “wat zou ik me vandaag inzetten, als de baas mij morgen niet meer nodig heeft, zwiert die me toch ook buiten….”

Gaat de Open VLD nu vrijuit ? VERDOMME NEEN ! Was het niet die Mechelse mooiprater die via het lokaal VLD blaadje in Tisselt kwam aandraven met “BART SOMERS creëert 400 nieuwe jobs in Tisselt” waarschijnlijk omdat hij mee betrokken was in de planning en aantrekken van SCHENKER op de  KERSDONK ?

Bij Schenker werken momenteel 198 mensen. 145 waren MUTATIE jobs, m.a.w. al deze personen werkten reeds bij Schenker en moeten nu zelf kilometers huis-werk verkeer betalen. Velen dienen elke dag meer dan 60 km afstand af te leggen. Van de  overigen 53 zijn er niet meer dan een twintigtal Willebroekenaren….In totaal werden hier maar een 40-tal nieuwe jobs gecreëerd !

Ook over de bijkomende overlast in Tisselt, de duizenden vrachtwagens, het gebrek aan ontsluitingswegen enz werd door deze mooiprater met geen woord gerept. Laat staan dat hij daar zou  wakker van liggen, wat natuurlijk niet wegneemt dat de socialisten dit project GEEN HAAR BREED in de weg hebben gelegd. Werkvolk stemt voor de socialisten……

Dat de huidige burgemeester verklaart dat deze manier van werken zich niet meer zou herhalen is dus ook 'COMICAL ALI PRAAT' omdat ondertussen weeral 60 ha landbouwgrond omgezet worden naar industrieterrein EN dat er door dezelfde socialisten GEEN ENKELE aanzet is gedaan voor het creëren van degelijke ontsluitingswegen naar de A12 OF om het doorgaand vracht- en personenverkeer DRASTISCH AAN BANDEN TE LEGGEN  iets wat Puurs, Breendonk WEL KAN !

De Tisseltse dorpstraten moeten allemaal een 'low traffik' profiel krijgen.

De vernieuwde J. De Blockstraat en Baeckelmansstraat moeten VERKEERSLUW worden. Hetzij met snelheidsbegrenzers, stationeren in het straatsbeeld, hoogtebegrenzers, electronische controles op snelheid en op vrachtwagens.

NU!

 

06/09/2008

Zijn Willebroekenaren ROMEINEN (zie onderaan)

Justement de la réunion préparatoire du “Sommet de la Francophonie” à Montreal (Canada le 17/10) ,.... heb ik mijn e-mails doorgenomen en volgende fantastische berichten binnengekregen die ik dan ook met plezier aan de voeten deponeer van ons ‘super en vooruitziend gemeentebestuur’:

  1. Veel industrie in onze gemeente, daar wordt iedereen beter van.....verkondigde de burgemeester met gekrulde neus in 2005.

Als een bedrijf zoals Schenker, via een negatief bericht in de kijker wordt gesteld, met een al dan niet verhuld verlies van 50 miljoen euro, dan wordt hier het bewijs geleverd dat DEZE UITSPRAAK, DOOR EEN ECONOMISCH ONKUNDIGE WERD GEDAAN ! Een bedrijf dat verlies maakt, betaalt GEEN BELASTINGEN en dus ook geen bijdrage aan de gemeentelijke welvaart, in tegenstelling!.

Wel zal de gemeente Tisselt  de gevolgen dragen: duizenden zware vrachtwagens, stuk gereden straten, verkeersonveilig voor de bewoners....

Schenker doet wel aan windowdressing : financiële steun geven bij “wafelenbak en schoolfeesten” of een ‘spandoekje' ophangen voor wat financiële steun en hiermee de gemoederen sussen.

Zulke uitspraken kan je dus alleen verwachten van een politieke partij samengesteld door personen met een intelligentie eigen aan deze partij(en)...............(zie foto hieronder)

 

 

 

  1. In de verkiezingsbrochure van Sp.a : Halve legislatuur, VOLLE inzet. Vooruitziend gemeentebestuur.... en nog veel meer ‘prietpraat’

Hier een bewijs van ‘vooruitziendheid’ ....Baeckelmansstraat onderbroken rond de bedrijven van Hoebeek en Apparec.

Gevolg HONDERDEN RAMMELENDE CONTAINERS van Apparec en Indaver rammelen DOOR HET DORPCENTRUM NAAR DE N16.  Nadien kan Apparec wel terug via de voorlopig verharde aanleg naar de A12 via de Breendonkstraat. maar PER DAG KOMEN HIER NOG ALTIJD MEER DAN 400  CONTAINERS EN AFVALWAGENS DOOR DE DORPCENTRUM GERAMMELD richting Indaver komende van Asse, Merchtem, Hoboken, Katelijne Waver, jongens toch, van over heel Vlaanderen ! Verbodstekens van 30km/h ? Die staan er ! Ooit al een “flik” gezien die hun snelheid controleert ?

Als bewoners van het eerste deel van de Breendonkstraat kunnen we hier van meespreken !

 Als dat gemeentebestuur dan toch zo vooruitziend is zoals ze VAN ZICH ZELF BEWEREN, waarom werd er voorafgaand dan geen ontsluitingsbaan aangelegd over de oude spoorbaan van uit de Beekstraat naar de Brielen (Westdijk) en naar de Baeckelmansstraat (Indaver) tot aan de N16, zodat alle verkeer het dorpcentrum kon vermijden en via de Westdijk over de Brielenbrug naar de N16 kon ? (In afwachting van een degelijke ontsluiting naar A12 en N16)

 3. In 2006 en 2008 werden door enkele mensen uit Tisselt petities georganiseerd. Wat zijn hiervan de resultaten ? Men bericht  mij het volgende:

  1. EEN brief waarin gesteld wordt dat het niet zo gemakkelijk is om een ontsluiting van het dorpcentrum te realiseren !
  2. EEN brief van het ZEEKANAAL, dat de dijken ALLEEN mogen gebruikt worden voor aangelande en watergebonden bedrijven. (Zoals Schenker en DHL... ?)
  3. EEN verhaal van een Sp.a politieker tegen betrokken ministers  (naam en adres gekend van de betrokkene en per e-mail overgemaakt ) die op vraag van voormelde petities zou geantwoord hebben: “’t zijn altijd dezelfde die klagen, ge moet daar niet op reageren, we regelen dat wel....” 

GEVOLG: daarmee krijg je bij de ‘hogere overheid’ verder ook geen enkele respons meer.

maw. Tisselt-dorp is kapot  EN blijft een industrieel centrum voor nu en   altijd en daarmee BASTA ! EN er zal nog een pak industrie bijkomen NA de verkiezingen van 2012 als dezelfde “intellectuelen” aan het bewind blijven.

 

 Echt een VOORUITZIENDE blik op jullie toekomst in Tisselt vanwege Sp.a en hun aanhangwagentje CD&V en de overlopers naar NVA” 

Maar het gemeentebestuur heeft buiten het verloederen van de leefkwaliteit in Tisselt oa. door zwaar vrachtverkeer, nog een andere doelstelling:

  1. In het gemeentelijk jaarverslag staat letterlijk: Onze gemeente heeft nog            steeds een groeiend aantal inwoners......

MIGRATIE

           Inderdaad geen leugen.

Wat evenwel sterk opvalt is dat de namen zoals  Janssens, Peeters, Verlinden,  Van Dijck  etc. ENORM  dalen ten opzichte   van ...... de toekomstige kiezersnamen waarvoor Sp.a gemeentelijk kiesrecht invoerde. Deze gegevens kan je gemakkelijk raadplegen op internet op de gemeentelijke website en vergelijken met de vorige jaren....Momenteel al rond de 40 verschillende nationaliteiten (Marokko, Turkije, Tjechië (Roma), Rusland, Polen,  Afghanistan, Albanië, Roemenië, Bulgarije, Nigeria etc.), Komen die hier allemaal zweten om ons pensioen te betalen ? ......... Sommigen onder hen proberen al zelf een  ‘allochtone’ politieke  partij op te starten binnen Willebroek.

Vooruitziend gemeentebestuur !

In vergelijking met Bonheiden en Keerbergen: Ook daar zijn er  40 nationaliteiten: werknemers van EUROPEES Parlement, Internationale organismen, Navo, Wereldbedrijven.... ’t is maar wat ge in huis wilt halen hé.

 

 

 

Nadenkertje:

Waren de Romeinen SOCIALISTEN ? Zijn WILLEBROEKENAREN Romeinen ?

Als je het boek “Kanttekeningen van Hadrianus’ leest, dit is het enige pseudo-geschiedkundig-wetenschappelijk werk van Marguerite Yourcenar, over het leven van de romeinse keizer en de bevolking destijds in Rome en het Imperum Romanum.  “Brood en spelen “

Willebroek heeft 22500 inwoners, een pak minder dan in het ‘oude Rome’ maar ze hebben wel een sportinfrastructuur van een stad van 55000 inwoners.

En dit op kosten van de Willebroekse belastingbetaler van pakweg  6800 gezinnen.

BROOD EN SPELEN ! wie hield men daar bij de Romeinen  mee koest ?

 

(Je pars pour cause des raisons professionnelles vers l'étranger et les amies qui me connaissent parviennent bien à me contacter . )

04/07/2008

Wat kan je van deze mensen nog geloven ?

De SPA van Willebroek in hun luxueuse folder :

BELWIL

Zie hieronder dan maar eens :

EEN PAAR DAGEN LATER ! Wat kan je van deze mensen nog geloven !

Opdeciem willebroek
EN WAT HEEFT DEZE PARTIJ  DE GEMEENTE AL OPGEBRACHT: MISERE, ARMOE, OVERLAST VAN VRACHTVERKEER, STUKGEREDEN WEGEN. Sorry voor deze politieke hint, maar hierdoor zit oa Tisselt en de andere deelgemeenten  in een VERDOMDE 'LONG RUN DOWN' !

Hebben jullie ook al de 'outlook' van oa Bonheiden, Bornem, Rijmenam, Keerbergen, ja zelfs van Boom en Aatselaar al eens vergeleken met Willebroek ? Mooie aangelegde straten, deelgemeenten waar zorg voor gedragen wordt....

21/05/2008

Zeg 1000 maal "wij zijn de beste..." op den duur ga je hetzelf nog geloven !

Hoe lelijk of afzichtelijk je ook bent, zet u voor de spiegel en zeg luidop "ik ben de knaptste van heel het land". He wel, na 1000 keren ben je zo gebrainwasht dat je hetzelf gaat geloven.

EN als je het van uw eigen zegt, dan zal zo wel zijn zeker ....

In 2006 verscheen een artikel van WWW.ITENERA.BE waarin de gemeente WILLEBROEK tot de 10 MINST EFFICIÊNTSTE gemeenten van vlaanderen behoort !

Op 21/05/2008 verscheen in KNACK (www.knack.be) de ranking van de Vlaamsegemeenten door UCL opgesteld (zie onderstaande tabel):

Willebroek staat op de 279 ste plaats van de 307 Vlaamse gemeenten !  DAT IS BIJ DE 29 LAATSTEN !!!

Maar wat wil je van een gemeentebestuur dat zijn deelgemeenten euthaniseert, onderdrukt, uitbuit (hoogste gemeentebelastingen binnen Vlaanderen) of gewoonweg van de kaart tracht te vegen door alle groen- en landbouwgronden te verpatsen aan industriële opslag- en logistieke bedrijven. Bedrijven zoals APPAREC, nog verder laat uitbreiden om hier de helft van Vlaanderens huishoudapparaten te ontmantelen. EN HET DAN NOG VERTIKT om dringend een valabele uitweg aan te leggen om al deze rammelende containers en vrachtwagens naar deze sites, uit het dorpscentrum te weren en zichzelf dan nog bewimpelt als "modern beleid, dynamisch enz." en er prat op gaat dat er 300 personeelsleden op de payroll staan !  (zie advertentie hieronder uit Publinieuws dd 21/5/2008) 

Dit dynamisme hebben we gemerkt, en bemerken we nog, hoe men de omleidingen organiseert tijdens de werken van Aquafin in Tisselt, de zoveelste heraanleg van de Mechelsesteenweg in Blaasveld..... hoe men politietoezicht houdt op vrachtvervoer in de deelgemeenten. 

ALS MEN DE LAT VOOR DE LOKALE POLITIEKERS EENS EVEN HOOG ZOU LEGGEN ALS VOOR HET PERSONEEL DAT MEN WIL AANWERVEN ......

23000

 

Halle27026726756275
Wetteren26325827350276
Zwijndrecht23619629773277
Blankenberge30620611219278
Willebroek256249270154279
Ninove255269253222280
Eeklo28925927215281
Sint-Niklaas28225428534282
Lebbeke162252291245283
Hamme254287259197284
Kortrijk28824627841285
Boom2862503001286
Geraardsbergen271299236179287
Zele250280269226288
Wervik262296248229289
Dendermonde27428328981290
Aalst27828229543291
De Panne30327915760292
Niel243291294144293
Hemiksem234295299218294
Vilvoorde28428430192295
Oostende3052372909296
Spiere-Helkijn300298177290297
Tienen291277298132298
Menen29230029693299
Machelen269285305192300
Mechelen29629430429301
Zelzate29530130648302
Gent30229030310303
Drogenbos29930230262304
Mesen298307174295305
Antwerpen30729330716306
Ronse304306275255307